Šumava |  Sušice |  Čkyně |  Prachatice |  Kvildsko |  Vimperk |  Volary Webkamery:  Šumava |  HumlNET |  ČHMÚ Počasí |  Ubytování Šumava Vyhledávání

Důležité kontakty

Informace o využívání

 • Florbalisté se chystají na sezonu č.6

   

   

   

  Florbalisté se chystají na sezonu č. 6

   

   

   

   

         V týmu se odehrálo několik změn, z juniorky českobudějovických Štírů přišel Dominik Konopa, po dvouleté pauze se vrací Petr Křešnička, novým členem je Ondřej Sova a po dvou letech se vrací i Jiří Preněk, který však florbal bude kombinovat s fotbalem. Naopak kariéru přerušil Tomáš Jungvirt z pracovních důvodů.

   

  logo fbc

   

  Tým pro následující sezonu vypadá následovně:

   

   

  Brankáři: Sippl Ladislav, Král David, Říha Jaroslav

  Obránci: Pešl Vladimír st., Robl Vítek, Chval Zdeněk, Sova Ondřej, Preněk Jiří

  Útočníci: Pešl Vladimír ml., Gabauer Michal, Havelka Václav, Myslík Martin, Křešnička Petr, Konopa Dominik, Hrdlička Štěpán, Petr Vladimír, Pek Šimon, Hradil Ondřej

   

   

   

   

         Po individuální přípravě, kterou si hráči vedli každý sám, se poprvé vimperští sešli v pátek 7.8.2020 k prvnímu tréninku v tělocvičně ZŠ Smetanova, kde proběhnou celkem čtyři páteční tréninky a od září se tréninky přesunou do tělocvičny ZŠ TGM, kde sice jsou o něco horší podmínky, ale vysoká cena pronájmu na ZŠ Smetanova nám nedává na vybranou.

   

   

         V sobotu 15.8.2020 vimperští odehráli přátelské utkání ve velmi vyhřáté nafukovací hale SKP ČB proti týmu SK Meťák České Budějovice, ve kterém zvítězili 6:4. Z pracovních důvodů nenastoupilo hned šest hráčů a další tři léčí zranění, tudíž nastoupilo pouze šest hráčů z kádru. Obranu doplnil třináctiletý Hovorka, který hostuje ve florbalovém oddílu Rafani Netolice v týmu starších žáků a dva hráči, kteří hrají florbal amatérsky.

   

   

         V příštím týdnu nás čeká první kolo Poháru Českého florbalu. Skupiny se hrají po pěti účastnících, kdy postupují z každé skupiny čtyři týmy. Nalosováni jsme byli do skupiny B (Jindřichův Hradec), kde nás čeká v sobotu 22.8. od 15h. Slovan Jindřichův Hradec, od 19h. FBC Draci Říčany a v neděli 23.8. od 12h. FBC Ježci Rožmitál, od 15h. 1. FbK Tábor.

   

   

        První ligový turnaj Regionální ligy – Jižní Čechy odehrajeme 20.9.2020 v obloukové hale ve Strakonicích kde našimi soupeři budou TJ Sokol Chýnov a FBC Strakonice B.

   

   

          Sledujte naši stránku na www.facebook.com/vimperskyflorbal nebo www.fbcvimperk.cz


  V případě našeho kontaktu můžete psát na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo volat na +420723407725

   

   

   

         Držte nám palce v nadcházející sezoně a bude nás těšit, když nás přijedete na některý turnaj podpořit do hlediště.  

   

   

   florbal

   

   

  Vladimír Pešl
  Předseda a sekretář,
  florbalový oddíl Vimperk

   

  Sdílet